Atribuită Cumpărare directă

Card de memorie SDXC 256GB, UHS-I U3 Clasa 10

Număr anunț
DA33261042
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,15 RON
Valoare atribuită
504,15 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,15 RON

din 504,15 RON estimat