Atribuită Cumpărare directă

achizitie placi prefabricate din beton

Număr anunț
DA33261300
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
DELTA LUK INTRACOM SRL (CUI 5425452)
Cod CPV
45223821-7 · Elemente prefabricate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.873,60 RON
Valoare atribuită
125.873,60 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.873,60 RON

din 125.873,60 RON estimat