Atribuită Cumpărare directă

Servicii medicale comunitare

Număr anunț
DA33261410
Autoritate contractantă
COMUNA TETCHEA (PRIMARIA COMUNEI TETCHEA) (CUI 4705942)
Furnizor / câștigător
MEDRAPID SRL (CUI 38374193)
Cod CPV
85140000-2 · Diverse servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat