Atribuită Cumpărare directă

Microfon headset SENNHEISER HSP 4 EW-3 și receiver SENNHEISER EK 2020-DII

Număr anunț
DA33262065
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
TOP SERV R-98 SRL (CUI 11052943)
Cod CPV
32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.439 RON
Valoare atribuită
3.439 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.439 RON

din 3.439 RON estimat