Atribuită Cumpărare directă

UPS Partial pentru CT Revolution EVO de 10kVA si UPS Partial pentru CT Optima 540 de 10kVA

Număr anunț
DA33262984
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148.000 RON
Valoare atribuită
148.000 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
20.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148.000 RON

din 148.000 RON estimat