Atribuită Cumpărare directă

STATIE DE LUCRU CU MONITOR SI UPS - CONFORM OFERTA 1798 DIN 12.05.2023 - ADV1363260

Număr anunț
DA33263276
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.443,70 RON
Valoare atribuită
3.443,70 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
15.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.443,70 RON

din 3.443,70 RON estimat