- Număr anunț
- DA33263413
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
- Furnizor / câștigător
- BALINEX HOLDING S.R.L. (CUI 47714480)
- Cod CPV
- 15861000-1 · Cafea (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.604,90 RON
- Valoare atribuită
- 20.604,90 RON
- Data publicării
- 15.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.