Atribuită
Cumpărare directă
ITP REMORCA > 3.5T - CISTERNA BV0068
- Număr anunț
- DA33263515
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- SITOMSERV SRL (CUI 18411106)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,49 RON
- Valoare atribuită
- 218,49 RON
- Data publicării
- 15.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.