Atribuită Cumpărare directă

Espressor Nespresso by DeLonghi Gran Lattissima EN640.B, 19 bari, 1400 W, 1,3 L, Negru + 14 capsule

Număr anunț
DA33263808
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.403,20 RON
Valoare atribuită
2.403,20 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.403,20 RON

din 2.403,20 RON estimat