Atribuită Cumpărare directă

Etichete cu coduri de bara

Număr anunț
DA33264674
Autoritate contractantă
ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30199761-2 · Etichete cu coduri de bara (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.735,60 RON
Valoare atribuită
5.735,60 RON
Data publicării
15.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.735,60 RON

din 5.735,60 RON estimat