Atribuită Cumpărare directă

RA 1781 HRANA DIETETICA - DIETE TERAPEUTICE

Număr anunț
DA33267312
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
MASTER PRODUCTS NETWORK S.R.L. (CUI 44070067)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,19 RON
Valoare atribuită
599,19 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

599,19 RON

din 599,19 RON estimat