Atribuită Cumpărare directă

Reconditionare parchet masiv

Număr anunț
DA33268903
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
ECOPARCHET SIB SRL (CUI 31167476)
Cod CPV
45432113-9 · Parchetare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.365 RON
Valoare atribuită
57.365 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.365 RON

din 57.365 RON estimat