Atribuită Cumpărare directă

Echipamente de protectie - 91/98/5

Număr anunț
DA33270148
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA OAMENI BUNI (CUI 30832678)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.991,20 RON
Valoare atribuită
10.991,20 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
18.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.991,20 RON

din 10.991,20 RON estimat