Atribuită Cumpărare directă

Costum medical TAG premium cotton stretch personalizat

Număr anunț
DA33270355
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
Cod CPV
33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.041,98 RON
Valoare atribuită
11.041,98 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.041,98 RON

din 11.041,98 RON estimat