Atribuită Cumpărare directă

TALC STERIL 3 GR CHIRURGIE TORACICA= IUN 2023= FE 973/12.05.2023 = S.57, POZ.1182'

Număr anunț
DA33270687
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,20 RON
Valoare atribuită
379,20 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
16.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,20 RON

din 379,20 RON estimat