Atribuită Cumpărare directă

TAVA INCUBARE din ALUMINIU 400x95x40MM;18 locuri pentru BK

Număr anunț
DA33272992
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
Cod CPV
33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat