Atribuită Cumpărare directă

Memorie USB Kingston DataTraveler Kyson, 128GB, USB 3.2 Type-A, Metalic

Număr anunț
DA33274042
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Judetul Alba (CUI 4562664)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,19 RON
Valoare atribuită
164,19 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,19 RON

din 164,19 RON estimat