Atribuită Cumpărare directă

Bosch 2607017475 - Set 30 freze, tija 8 mm, ambalaj plastic

Număr anunț
DA33274301
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
553,87 RON
Valoare atribuită
553,87 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

553,87 RON

din 553,87 RON estimat