Atribuită Cumpărare directă

Q7553X (53X) CARTUS TONER BLACK (7000 PAG) COMPATIBIL HP LASERJET P2015 M2727 P2014 P2015

Număr anunț
DA33274388
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI 9364218)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,74 RON
Valoare atribuită
218,74 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
18.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,74 RON

din 218,74 RON estimat