Atribuită
Cumpărare directă
MONITOR Philips 243V7QDAB 23.8 inch, Panel Type: IPS, Backlight: WLED, Resolution: 1920x1080
- Număr anunț
- DA33274428
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01434 (CUI 4270783)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
- Cod CPV
- 32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.320 RON
- Valoare atribuită
- 9.320 RON
- Data publicării
- 16.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.