Atribuită Cumpărare directă

PERFORATOR 10 COLI SI ROTUNJITOR COLTURI CARDURI RAZA 5 MM, METAL, HEAVY DUTY, BRIGHT OFFICE

Număr anunț
DA33274506
Autoritate contractantă
LICEUL "MARIN PREDA" Odorheiu Secuiesc (CUI 4367590)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
Cod CPV
30124510-2 · Dispozitive de andosare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,24 RON
Valoare atribuită
119,24 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,24 RON

din 119,24 RON estimat