Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare echipament sportiv Kaiac-Canoe si Handbal din cadrul CSS Tulcea

Număr anunț
DA33274874
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.789,91 RON
Valoare atribuită
5.789,91 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.789,91 RON

din 5.789,91 RON estimat