Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP Spectre x360 3K 16 inch Intel Core i7-12700H 16GB 1TB SSD Windows 11 Pro Black

Număr anunț
DA33275946
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE "DELTA DUNARII" - INCDDD - TULCEA (CUI RO2646378)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.736,10 RON
Valoare atribuită
8.736,10 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.736,10 RON

din 8.736,10 RON estimat