Atribuită Cumpărare directă

Carnetel A6 - SIPOCA 1272

Număr anunț
DA33276003
Autoritate contractantă
CANCELARIA PRIM-MINISTRULUI (CUI 46414469)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
561,30 RON
Valoare atribuită
561,30 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

561,30 RON

din 561,30 RON estimat