Atribuită
Cumpărare directă
Mese servite
- Număr anunț
- DA33276327
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Satu Mare (CUI 17193666)
- Furnizor / câștigător
- POESIS SRL (CUI 22327551)
- Cod CPV
- 55311000-3 · Servicii de restaurant cu ospatari cu clientela restransa (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.110 RON
- Valoare atribuită
- 2.110 RON
- Data publicării
- 16.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.