Atribuită Cumpărare directă

Furazolidon adulti 100mg x 20cpr / FURAZOLIDONUM

Număr anunț
DA33276403
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,50 RON
Valoare atribuită
173,50 RON
Data publicării
16.05.2023 00:00
Data finalizării
17.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,50 RON

din 173,50 RON estimat