Atribuită Cumpărare directă

Furnizare carti biblioteca

Număr anunț
DA33277393
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOGHIZ (CUI 29495528)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.060 RON
Valoare atribuită
21.060 RON
Data publicării
17.05.2023 00:00
Data finalizării
18.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.060 RON

din 21.060 RON estimat