Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii parcare si rigola betonata
- Număr anunț
- DA33279340
- Autoritate contractantă
- COMUNA ICOANA (PRIMARIA) (CUI 5139795)
- Furnizor / câștigător
- RRS VIP GENERAL DISTRIBUTION SRL (CUI 38202007)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.668,50 RON
- Valoare atribuită
- 29.668,50 RON
- Data publicării
- 17.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.