Atribuită
Cumpărare directă
R 7565/16.05.2023 - PARBRIZ DREAPTA MAZ 107 103-5206011 ; PARBRIZ STANGA MAZ 107 103-5206010
- Număr anunț
- DA33280055
- Autoritate contractantă
- CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
- Furnizor / câștigător
- CRISROM OPTIMUM S.R.L. (CUI 44004098)
- Cod CPV
- 14820000-5 · Sticla (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.850 RON
- Valoare atribuită
- 5.850 RON
- Data publicării
- 17.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.