În evaluare
Anunț de participare
Furnizare MEDICAMENTE, pe o perioada de 24 luni la Spitalul Orasenesc Gura Humorului
- Număr anunț
- CN1093511
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.989.304,95 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 13:00
- Termen limită
- 29.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 412131-2026
- Documentație de atribuire
- DF1273249
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (3)
-
08.07.2026 11:04Clarificare din oficiuModel contract subsecvent revizuit, conform răspuns consolidat solicitare de clarificări.Clarificare din oficiu model contract revizuit
-
08.07.2026 11:02Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atașatRaspuns consolidat solicitare de clarificari
-
23.06.2026 13:53Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareClarificare din oficiu lot 225Clarificare din oficiu lot 225
Participanți · 16 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FELSIN FARM SRL CUI RO 3024756
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NUTRIENT SOLUTIONS SRL CUI RO 15271385
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.