Atribuită Cumpărare directă

pachet cupe sah - 1 iunie competitie

Număr anunț
DA33280883
Autoritate contractantă
Club Sportiv Municipal Iasi 2020 (CUI 42779349)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI 5277275)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.857,15 RON
Valoare atribuită
7.857,15 RON
Data publicării
17.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.857,15 RON

din 7.857,15 RON estimat