Acasă · Licitații
· Hartie pentru utilizare grafica, hartie nestratificata si neimpermeabilizata (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
HP Bright White Inkjet Paper 4.7 mil , 90 g/m2 (24 lbs) , 914 mm x 45.7 m
- Număr anunț
- DA33281199
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI 1581793)
- Furnizor / câștigător
- DACORA PRINT SRL (CUI 16077043)
- Cod CPV
- 22990000-6 · Hartie pentru utilizare grafica, hartie nestratificata si neimpermeabilizata (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200,62 RON
- Valoare atribuită
- 200,62 RON
- Data publicării
- 17.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.