Atribuită Cumpărare directă

Diluant - Grund pentru metal, exterior, gri.

Număr anunț
DA33282262
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,57 RON
Valoare atribuită
323,57 RON
Data publicării
17.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,57 RON

din 323,57 RON estimat