Atribuită Cumpărare directă

HUMULIN R 100UI/ML SOL INJ 10ML X 1FL (INSULINE UMANE)

Număr anunț
DA33282553
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,68 RON
Valoare atribuită
291,68 RON
Data publicării
17.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,68 RON

din 291,68 RON estimat