Atribuită
Cumpărare directă
Bec becuri clasic clasice led E27 A60 15W 15 W 1425 lm 6400k lumina rece Novelite
- Număr anunț
- DA33283681
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala de Presa AGERPRES (CUI 24292654)
- Furnizor / câștigător
- JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332,50 RON
- Valoare atribuită
- 332,50 RON
- Data publicării
- 17.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.