Atribuită Cumpărare directă

UNT NATURAL. 65% GR. / UNT PACHET 200 GR. 65% GRASIME

Număr anunț
DA33284417
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,75 RON
Valoare atribuită
299,75 RON
Data publicării
17.05.2023 00:00
Data finalizării
18.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,75 RON

din 299,75 RON estimat