Atribuită Cumpărare directă

Baterie originala defibrilator Schiller Fred Easy 12v 2.8Ah

Număr anunț
DA33284506
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.702,15 RON
Valoare atribuită
6.702,15 RON
Data publicării
17.05.2023 00:00
Data finalizării
18.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.702,15 RON

din 6.702,15 RON estimat