Atribuită
Cumpărare directă
comprese termoterapie cu namol -mici 36*14;Electrozi EF-10;Cablu conexiune complet ATM21
- Număr anunț
- DA33285718
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- LIDAMAR SRL (CUI 14173753)
- Cod CPV
- 33141119-7 · Comprese (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.680 RON
- Valoare atribuită
- 22.680 RON
- Data publicării
- 17.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.