Atribuită
Cumpărare directă
DVR 16 Canale Hikvision 5 in 1, pana la 8MP 4K
- Număr anunț
- DA33286132
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
- Furnizor / câștigător
- LOGSOFT SRL (CUI 10818881)
- Cod CPV
- 32333000-6 · Aparate de inregistrare sau de redare video (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.092,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.092,44 RON
- Data publicării
- 17.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.