Atribuită Cumpărare directă

NVR Hikvision 4 canale POE DS-7604NI-K1/4P(C) 4K ultra HD Incoming/Outgoing +HDD WDpurple 2TB INCLUS

Număr anunț
DA33286410
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
888,10 RON
Valoare atribuită
888,10 RON
Data publicării
17.05.2023 00:00
Data finalizării
18.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

888,10 RON

din 888,10 RON estimat