Atribuită Cumpărare directă

Masa si cazare

Număr anunț
DA33287128
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VAMA (CUI 17363450)
Furnizor / câștigător
SC PLUSAD ADVERTISING.RO SRL (CUI 14841445)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.625 RON
Valoare atribuită
11.625 RON
Data publicării
17.05.2023 00:00
Data finalizării
18.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.625 RON

din 11.625 RON estimat