Atribuită Cumpărare directă

COSTUME PT AGENTI PAZA CCS CLUJ

Număr anunț
DA33287255
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR ,,DUMITRU FARCAS" CLUJ-NAPOCA
Furnizor / câștigător
SIMPLYS S.R.L. (CUI 12260209)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.331,93 RON
Valoare atribuită
7.331,93 RON
Data publicării
17.05.2023 00:00
Data finalizării
18.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.331,93 RON

din 7.331,93 RON estimat