Atribuită Cumpărare directă

Anvelope vara Dunlop Econodrive 205/65R16C 103T

Număr anunț
DA33288050
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
PROCAR TOP DUMBRAVEI SRL (CUI 31562505)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.692 RON
Valoare atribuită
2.692 RON
Data publicării
17.05.2023 00:00
Data finalizării
18.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.692 RON

din 2.692 RON estimat