Atribuită Cumpărare directă

Pistol de vopsit Bosch PFS 3000-2, 650 W, 1000 ml capacitate rezervor, 300 ml/min capacitate pompa

Număr anunț
DA33290863
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
42650000-7 · Unelte manuale pneumatice sau cu motor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,19 RON
Valoare atribuită
404,19 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,19 RON

din 404,19 RON estimat