Atribuită Cumpărare directă

Grup compresie pt compresor SF4

Număr anunț
DA33291065
Autoritate contractantă
Institutul de Chimie Macromoleculara "Petru Poni (CUI 4541750)
Furnizor / câștigător
MVA AIR SOLUTION S.R.L. (CUI 33263054)
Cod CPV
42124330-6 · Piese pentru compresoare de aer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.401,60 RON
Valoare atribuită
18.401,60 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.401,60 RON

din 18.401,60 RON estimat