Atribuită Cumpărare directă

MAGNESII OROTAS / Magnerot 500 mg x 100 compr. / orotat de magneziu dihidrat

Număr anunț
DA33291212
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33642100-3 · Hormoni hipofizari, hipotalamici si analogi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.321,10 RON
Valoare atribuită
1.321,10 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
22.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.321,10 RON

din 1.321,10 RON estimat