Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse si servicii eveniment 1 iunie

Număr anunț
DA33291863
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Furnizor / câștigător
JUST CHOCOLATE S.R.L. (CUI 39502215)
Cod CPV
55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.500 RON
Valoare atribuită
28.500 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.500 RON

din 28.500 RON estimat