Atribuită Cumpărare directă

Troliu modular ATI

Număr anunț
DA33292483
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
42141410-6 · Troliuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.650 RON
Valoare atribuită
81.650 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
23.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.650 RON

din 81.650 RON estimat