Atribuită Cumpărare directă

Servicii tehnice de mentenanță preventivă, predictivă și corectivă a centralelor de tratare cf ADV

Număr anunț
DA33294675
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
FRIGOTEHNICA CONSTANȚA S.R.L. (CUI 44934848)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.800 RON
Valoare atribuită
75.800 RON
Data publicării
18.05.2023 00:00
Data finalizării
19.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.800 RON

din 75.800 RON estimat