Atribuită
Cumpărare directă
Repeater WiFi Tp-Link Adaptor Wireless USB TP-Link Cartus Xerox B225
- Număr anunț
- DA33294905
- Autoritate contractantă
- GRADINITA SPECIALA FALTICENI (CUI 15258742)
- Furnizor / câștigător
- DOCUPRINT X SRL (CUI 24785881)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 758,72 RON
- Valoare atribuită
- 758,72 RON
- Data publicării
- 18.05.2023 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.